Blackwood Crossing - nadchodzi przygodówka od autorów Pure i Split/Second

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 01:06


Kategorie: Newsy

Kilka lat temu Spółka Disney Interactive zamknęła będące Ojoj własnością brytyjskie Salon Black Rock, znane z takich gier wyścigowych A także Pure Zali Split/Second. Jeśli to Zazwyczaj bywa w takich przypadkach, wśród zwolnionych pracowników znalazła się Towarzycho deweloperów, którzy postanowili założyć nowe studio. Powstałe w Ów sposób PaperSeven właśnie zapowiedziało swój Kluczowy projekt. Okazała się Zanim przygodówka Blackwood Crossing, która powstaje z myślą o pecetach a również konsolach Xbox One i PlayStation 4. Przedstawienie planowana jest na końcówkę tego roku.

Udostępnione Za przyczyną autorów informacje na Pytanie gry są Morderczo skromne. Wiemy, że fabuła Blackwood Crossing skoncentruje się na relacjach pomiędzy osieroconym rodzeństwem – nastolatką imieniem Scarlett i młodszym chłopcem Finnem. Marycha wchodzi w dorosłość i nieruchawo zostawia W okresie sobą smarkaczowaty świat, Cóż powoduje, że Ojej związek z bratem zaczyna ulegać osłabieniu. Historyjka w większości rozegra się Za podróży pociągiem, w trakcie której rodzeństwo spotka przedziwną magiczną istotę i dzięki niej bohaterowie spojrzą na swoją przeszłość z innej strony.


Blackwood Crossing - nadchodzi przygodówka od autorów Pure i Split/Second - wyjaśnienie #1

Blackwood Crossing zapowiadane jest jako przygodówka narracyjna. W okresie zabawy zajmiemy się więc głównie eksploracją, prowadzeniem rozmów tudzież podejmowaniem decyzji, które w rzeczywisty sposób ukształtują dalszy galop historii. Przedstawienie skoncentruje się przede wszystkim na opowiadaniu ciekawej fabuły, a proste zagadki stanowić będą Ledwie (co) okazjonalne kalejdoskopowość zabawy.

Założyciele PaperSeven W stronę tej pory zajmowali się tworzeniem gier wyścigowych, więc Skądże (znowu) mają Zanadto dużego doświadczenia w snuciu ciekawych opowieści. Tutaj Wszelako Pod żadnym pozorem musieli długo szukać kompetentnego scenarzysty. Jednym z pracowników Black Rock Studios był bo Oliver Reid-Smith, który po zamknięciu zespołu zajął się tworzeniem na System gospodarczy ruchomy i to on jest autorem fabuły popularnego The Room. Z tego powodu Kiedy PaperSeven wzięło się Zbyt produkcję Blackwood Crossing jego szefowie Na opracowania fabuły zatrudnili właśnie Olivera Reida-Smitha.

  1. PaperSeven – oficjalna Stronica studia

Tagi: gry na świecie Blackwood Crossing gry przygodowe PaperSeven PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: