FIFA 17 i inne gry EA Sports porzucą silnik Ignite na rzecz Frostbite?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 02:06


Kategorie: News

Kiedy w 2013 roku Praca Electronic Arts obwieszczała wielką rewolucję w swoich grach sportowych, prezentując Napęd Ignite, Przypuszczalnie Pies z kulawą nogą Skądże (znowu) spodziewał się, że już po trzech latach znajdzie się on w odwrocie. Podczas gdy liczni anonimowi informatorzy serwisu Game Informer donoszą, że EA niedługo porzuci swoją przełomową technologię, zastępując ją we wszystkich sportowych tytułach silnikiem Frostbite. Pierwszą grą, w której dokona się ta zmiana, ma być FIFA 17 (albo drugą, jeśli liczyć golfowe Rory McIlroy PGA Tour z 2015 roku). Frostbite pojawi się Być może również w cyklach NHL, NBA LIVE i Madden NFL, Feler trochę później – tegoroczne odsłony tych serii Na dobitek/dobitkę mają być napędzane dotychczasową technologią. Informatorzy Skądże (znowu) wspomnieli Wszakże o marce EA Sports UFC.


Wygląda na to, że dni przełomowego silnika Ignite, który wprowadził gry EA Sports w ósmą generację konsol, są już policzone. - FIFA 17 i inne gry EA Sports porzucą Motor Ignite na Fakt Frostbite? - wiadomość - 2016-06-02
Wygląda na to, że dni przełomowego silnika Ignite, który wprowadził gry EA Sports w ósmą generację konsol, są już policzone.

Wprawdzie nowa odsłona najpopularniejszej serii gier piłkarskich na świecie Gdzie tam została Dodatkowo Etykietalnie zapowiedziana, Defekt powinno nastąpić to na dniach – najpóźniej Przy konferencji „elektroników”, która odbędzie się 12 czerwca o godz. 22:00 (tuż przed targami E3). Podówczas też przekonamy się, Azaliż źródła Game Informera mówiły prawdę.

Pogłoski wydają się tym bardziej wiarygodne, że od kilku lat Frostbite napędza Zaradnie wszystkie wysokobudżetowe tytuły powstające w studiach należących Na Electronic Arts. Silniczek rozpoczął karierę w FPS-ach z serii Battlefield (w końcu stworzyło go Gabinet DICE), a Po jakimś czasie rozprzestrzenił się na inne gry akcji (Star Wars: Battlefront, Mirror’s Edge Catalyst), Jeśli również RPG (Dragon Age: Inkwizycja, Mass Effect: Andromeda) i samochodówki (Need for Speed). W tej sytuacji gry sportowe wydają się naturalnym kierunkiem „ekspansji” dla Frostbite’a, zwłaszcza po użyciu go we wspomnianym Rory McIlroy PGA Tour.


Tagi: pogłoski EA Sports EA Sports Ignite FIFA 17 Frostbite plotki i przecieki zmiana silnika PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: