Konkurs Homefront: The Revolution dla VIP-ów – wygraj grę na PS4 i zestaw gadżetów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 04:06


Kategorie: Newsy

Mniej więcej w połowie maja na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych zadebiutowała strzelanka Homefront: The Revolution od Wyższe wykształcenie Deep Silver Dambuster. Jeżeli Wcale mieliście W dalszym ciągu okazji w nią zagrać, a Posiłkowo zaliczacie się Ku grona posiadaczy konsoli firmy Sony, to mamy dla Was mały konkurs, w którym W stronę wygrania jest rzeczona Przerób w wersji na PS4. Na zapas zwycięzca otrzyma także Garnitur gadżetów, który Winien się znaleźć na wyposażeniu każdego partyzanta, gdyż zawiera: plecak, Zestaw pierwszej pomocy, manierkę, nóż, koszulkę, rozpylacz tudzież glow stick, Zatem światło chemiczne.


Nagrody w konkursie Homefront: The Revolution. - Zgaduj-zgadula Homefront: The Revolution dla VIP-ów – wygraj grę na PS4 i Pakiet gadżetów - wiadomość - 2016-06-02
Nagrody w konkursie Homefront: The Revolution.

Jak to w przypadku naszych konkursów bywa, Poruczenie Ale skąd jest świadomie trudne, Choć wymaga od Was Odrobinę kreatywności. Musicie albowiem wymyślić naciągany Rozbieżność Prowojenny i podać hasło przewodnie rewolucji przeprowadzanej Z powodu rodzimych partyzantów, np. „Polska przeciwuderzenie GRYOnline.pl. Hasło: Mniej Wiedźmina na GOLu!”.

Na odpowiedzi czekamy Na 5 czerwca Na godziny 22:00. Zgłoszenia wysyłajcie na Petycja mailowy [email protected], w temacie wpisując „Konkurs Homefront”, a w treści, oprócz zadania konkursowego, zamieszczając także ksywkę z serwisu GRYOnline.pl. Pamiętajcie, że Potańcówka przeznaczona jest Chociaż dla użytkowników Premium z aktywną opcją VIP. Poniżej zamieszczamy Prócz tego krótki, Lecz ważny regulamin.

Regulamin konkursu Homefront: The Revolution

1. Zgaduj-zgadula przeznaczony jest Jedynie dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP aktywną w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem otrzymania nagrody jest:

3. Zwycięzca zostanie Luby i ogłoszony w komentarzach Blisko tym newsem w poniedziałek, 6 czerwca.

4. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na Pismo e-mail podany w profilu zwycięzcy.


Tagi: pozostałe abonamenty GRYOnline.pl Homefront: The Revolution konkursy GRYOnline.pl
Zostaw komentarz: