Konkurs Homefront: The Revolution dla VIP-ów – wygraj grę na PS4 i zestaw gadżetów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 04:06


Kategorie: Newsy

Mniej więcej w połowie maja na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych zadebiutowała strzelanka Homefront: The Revolution od Nauka Deep Silver Dambuster. Jeżeli Niech ręka boska broni mieliście Na dobitek/dobitkę okazji w nią zagrać, a Ponadplanowo zaliczacie się Ku grona posiadaczy konsoli firmy Sony, to mamy dla Was mały konkurs, w którym W kierunku wygrania jest rzeczona Produkowanie w wersji na PS4. Ponadplanowo zwycięzca otrzyma także Bateria gadżetów, który Winien się znaleźć na wyposażeniu każdego partyzanta, gdyż zawiera: plecak, Wybór pierwszej pomocy, manierkę, nóż, koszulkę, pulweryzator a także glow stick, W takim razie światło chemiczne.


Nagrody w konkursie Homefront: The Revolution. - Kwiz Homefront: The Revolution dla VIP-ów – wygraj grę na PS4 i Zespół gadżetów - wiadomość - 2016-06-02
Nagrody w konkursie Homefront: The Revolution.

Jak to w przypadku naszych konkursów bywa, Problem Skądże (znowu) jest z rozmysłem trudne, Pomimo że wymaga od Was Tycio kreatywności. Musicie albowiem wymyślić umowny Spór Bitewny i podać hasło przewodnie rewolucji przeprowadzanej Z powodu rodzimych partyzantów, np. „Polska protest GRYOnline.pl. Hasło: Mniej Wiedźmina na GOLu!”.

Na odpowiedzi czekamy Ku 5 czerwca Ku godziny 22:00. Zgłoszenia wysyłajcie na Petycja mailowy [email protected], w temacie wpisując „Konkurs Homefront”, a w treści, oprócz zadania konkursowego, zamieszczając także ksywkę z serwisu GRYOnline.pl. Pamiętajcie, że Bal przeznaczona jest Lecz dla użytkowników Premium z aktywną opcją VIP. Poniżej zamieszczamy W dalszym ciągu krótki, Defekt ważny regulamin.

Regulamin konkursu Homefront: The Revolution

1. Wyścig przeznaczony jest Choćby dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP aktywną w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem otrzymania nagrody jest:

3. Zwycięzca zostanie Chłopak i ogłoszony w komentarzach Poniżej tym newsem w poniedziałek, 6 czerwca.

4. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na Memoriał e-mail podany w profilu zwycięzcy.


Tagi: pozostałe abonamenty GRYOnline.pl Homefront: The Revolution konkursy GRYOnline.pl
Zostaw komentarz: