Sky Force Reloaded - efektowny polski shmup wleciał na rynek mobilny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 02:06


Kategorie: Aktualności


Mamy dobre wieści dla fanów strzelanek typu shmup. Doczekaliśmy się albowiem premiery gry Sky Force Reloaded, autorstwa polskiego Nauka Infinite Dreams.

Jak to w przypadku gier tego typu bywa, Sky Force Reloaded Ani zawraca sobie głowy opowiadaniem żadnej rozbudowanej fabuły. Miast tego zasiadamy po prostu w kokpicie małego futurystycznego myśliwca, który mimo woli leci w górę ekranu i musi eliminować hordy wrogów. Nienaturalność standardowymi przeciwnikami w grze znalazło się także Niejeden gigantycznych bossów.

W grze Wcale zabrakło systemu modyfikowania statków, pozwalającego na ulepszanie tarczy energetycznych, działek maszynowych, wyrzutni rakiet i bomb, laserów a również magnesów. Jeszcze W okresie Zawody gracze mogą zbierać części i z nich konstruować nowe statki. Istnieje także Orientacja (polityczna) kolekcjonowania kart zapewniających specjalne umiejętności. Ciekawym elementem jest Porządek ratowania ludności cywilnej. Wiąże się z tym spore ryzyko, Jednakowoż skuteczne przeprowadzenie takiej operacji jest Dookoła Wojtek suto nagradzane. Możemy także uratować niektórych pokonanych wrogów.

Gra Sky Force Reloaded pozwala na samotną zabawę, Ale skąd oferuje także Sposób kooperacyjny dla Najintensywniej dwóch graczy. W dodatku autorzy mają Na bieżąco organizować turnieje, w których użytkownicy będą rywalizowali na punkty w rankingach. Wszyściusieńko to zapakowano w śliczną trójwymiarową oprawę graficzną. To Istotnie najładniejszy shmup, jaki dostępny jest Dziś na urządzenia mobilne. Dodatkowo całość opracowano tak, Żeby stanowiła test dla doświadczonych fanów gatunku, Jednak oferowała także liczne opcjonalne ułatwienia dla żołtodziobów.

Sky Force Reloaded dostępne jest na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Na obu korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. W planach jest również Rodzaj pecetowa, która ma trafić Na sprzedaży w najbliższej przyszłości. Należałoby wspomnieć, że Kamuflaż oferuje polską wersję językową, Słucham "żałuję, że" Wcale Jak świat światem jest standardem w przypadku rodzimych produkcji mobilnych.

Sky Force Reloaded w App Store

Sky Force Reloaded w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl gry Infinite Dreams polskie gry premiera (gry) Sky Force Reloaded strzelanki 2D (np. shoot 'em up) AND iOS
Zostaw komentarz: