Techland wkracza na globalny rynek wydawniczy jako Techland Publishing

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 03:06


Kategorie: News

Oficjalne Emblemat Techland Publishing - Techland wkracza na międzynarodowy System gospodarczy edytorski - wiadomość - 2016-06-02
Oficjalne Oznaczenie Techland Publishing

Polski Przedsiębiorca i hurtownik gier, Korporacja Techland, postanowił rozszerzyć swoją działalność wydawniczą na Ryneczek wszechświatowy Koło nazwą Techland Publishing. W kierunku tej pory Salon wsławiło się Po granicą produkcją takich hitów, Odkąd Dying Light i Wstawka The Following, Dead Island Czyżby Zestaw Call of Juarez. Techland zajmował się też dystrybucją w Polsce a także krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W oficjalnym komunikacie Prezydent firmy, Paweł Marchewka, powiedział:

Marchewka dodał, że celem firmy jest wydawanie dwóch dużych gier multiplatformowych plus czterech produkcji cyfrowych rocznie. Główny tytuł, jaki wyjdzie ze stajni Techland Publishing ma zostać ujawniony wkrótce.

Wiemy, że Techland szykuje Współcześnie dwie produkcje AAA. Jedną z nich ma być Odtworzenie fantasy z elementami RPG i dużym otwartym światem, która tworzona jest w warszawskim oddziale firmy. Takiego jest nią Tymczasem Hellraid, nad którym prace Właśnie są wstrzymane (miały one szanse zostać wznowione w zeszłym roku, Ale skąd wygląda na to, że Całkowicie Ano się Pod żadnym pozorem stało). O drugim tytule, powstającym we Wrocławiu, Zero na razie Gdzie tam wiadomo, Ależ można spekulować, że chodzi o Dying Light 2. Łączny budżet obu projektów wynosi 300 milionów złotych. Oprócz wypuszczenia na Gospodarka kompleksowy swoich produkcji, Techland Publishing z pewnością będzie chciał nawiązać współpracę z zewnętrznymi deweloperami.

  1. Oficjalna Stroniczka firmy Techland

Tagi: gry w Polsce nowe firmy restrukturyzacja Techland Techland Publishing wydawcy
Zostaw komentarz: