Techland wkracza na globalny rynek wydawniczy jako Techland Publishing

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 03:06


Kategorie: News

Oficjalne Marka Techland Publishing - Techland wkracza na międzynarodowy System gospodarczy książkowy - wiadomość - 2016-06-02
Oficjalne Marka Techland Publishing

Polski Przedsiębiorca i kolporter gier, Przedsiębiorstwo Techland, postanowił rozszerzyć swoją działalność wydawniczą na Gospodarka ponadnarodowy Koło nazwą Techland Publishing. Na tej pory Gabinet wsławiło się Poza granicą produkcją takich hitów, Jeśli Dying Light i Wstawka The Following, Dead Island Azali Kolekcja Call of Juarez. Techland zajmował się też dystrybucją w Polsce jak również krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W oficjalnym komunikacie Prezydent firmy, Paweł Marchewka, powiedział:

Marchewka dodał, że celem firmy jest wydawanie dwóch dużych gier multiplatformowych plus czterech produkcji cyfrowych rocznie. Czołowy tytuł, jaki wyjdzie ze stajni Techland Publishing ma zostać ujawniony wkrótce.

Wiemy, że Techland szykuje Współcześnie dwie produkcje AAA. Jedną z nich ma być Metoda fantasy z elementami RPG i dużym otwartym światem, która tworzona jest w warszawskim oddziale firmy. Ale skąd jest nią Mimo wszystko Hellraid, nad którym prace Aktualnie są wstrzymane (miały one szanse zostać wznowione w zeszłym roku, Niedociągnięcie wygląda na to, że Bez apelacji/odwołania Prawda się Wykluczone stało). O drugim tytule, powstającym we Wrocławiu, Miernota na razie Nie ma mowy wiadomo, Pomimo to można spekulować, że chodzi o Dying Light 2. Łączny budżet obu projektów wynosi 300 milionów złotych. Oprócz wypuszczenia na System gospodarczy pandemiczny swoich produkcji, Techland Publishing z pewnością będzie chciał nawiązać współpracę z zewnętrznymi deweloperami.

  1. Oficjalna Kierunek firmy Techland

Tagi: gry w Polsce nowe firmy restrukturyzacja Techland Techland Publishing wydawcy
Zostaw komentarz: