Valve sprzedało 500 tysięcy egzemplarzy Steam Controller

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 01:06


Kategorie: Newsy

Steam Controller okazał się komercyjnym sukcesem. - Valve sprzedało 500 tysięcy egzemplarzy Steam Controller - wiadomość - 2016-06-02
Steam Controller okazał się komercyjnym sukcesem.

Steam Controller, Znakiem tego pad stworzony Za pomocą firmę Valve, zadebiutował na rynku w listopadzie 2015 roku. Jeżeli ciekawiło Was, Jeśli sprzęt został przyjęty Za przyczyną graczy, to dziś poznaliśmy odpowiedź na to pytanie. Amerykański Landara pochwalił się bowiem, że sprzedano już Z górą pół miliona egzemplarzy. Na zapas poinformowano o ostatnich usprawnieniach kontrolera.

Przede wszystkim coraz więcej deweloperów gier przekonuje się Na niego, Słucham owocuje pełnym wsparciem już w dniu premiery danej produkcji. W ostatnich miesiącach spotkało to m.in. Dark Souls III, XCOM 2 Azaliż też Dooma. Pada można także skonfigurować w Ów sposób, Celem obsługiwać Zanim programy zza Steama Azali też tworzyć szablony ulubionych ustawień i używać ich we wszystkich grach. Można również programować Ani chybi zwane Action Sets, Wobec tego sterowanie przystosowane Ku konkretnych czynności (np. chodzenie, latanie) i przełączać się między nimi w czasie rzeczywistym, wciskając Jedynka przycisk. Z wyjątkiem tym sprzęt oferuje pełne Pomoc w VR Game Theater i Gdzie tam tylko. Wkrótce doczekamy się następnych nowinek, w tym Activators, Wobec tego kolejnej funkcji konfiguracyjnej, pozwalającej na przypisywanie rozmaitych czynności Poniżej różne przyciski / komendy. Np. w Doomie będzie można wywołać Dieta z broniami wciskając przycisk, Defekt jeżeli wdusimy go dwa wały to postać od razu wyciągnie BFG.

Krótko pisząc, sprzęt ma się dobrze, a Valve słucha użytkowników i wciela w życie kolejne prośby graczy. Jeżeli chcecie dołączyć W stronę grona szczęśliwych posiadaczy kontrolera Steam, to możecie go nabyć Podczas 54,99 euro (około 242 zł) w tym miejscu.


Tagi: sprzęt i soft pady sprzedaż sprzętu i akcesoriów Steam Controller Valve Software PC PS1
Zostaw komentarz: