Wieści ze świata (Vivendi / Gameloft, GOG.com, Mirror’s Edge Catalyst, Deus Ex, The Tomorrow Children) 2/6/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 05:06


Kategorie: Aktualności

Vivendi przejęło Gameloft

Zaledwie Garść dni temu informowaliśmy, że Vivendi nakłoniło udziałowców Na odsprzedania swoich akcji, a przejęcie Gameloftu najwyraźniej już stało się faktem. Oczywiście wynika z listu wysłanego Za przyczyną giganta Ku pracowników mobilnego studia, które Poza tym Na niedawna było w rękach rodziny Guillemot. Vivendi kreśli przed swoim nowym personelem wizję świetlanej przyszłości, podbijania międzynarodowych rynków, owocnej współpracy etc. Teraz Nagana korporacji najpewniej skupi się na Ubisofcie (też należącym Ku rodziny Guillemot), który wciąż szuka sposobów na uniknięcie stania się cudzą własnością.

GOG Connect – dodaj gry ze Steama W kierunku biblioteki GOG.com

Platforma GOG.com wprowadziła funkcję GOG Connect, która umożliwia połączenie swojego konta z biblioteką gier ze Steama. Decydując się na Ów krok, możecie dodać wybrane tytuły nabyte w sklepie firmy Valve Oprogramowanie Na kolekcji na GOG-u, uzyskując dostęp Niech Bóg broni Wyłącznie W kierunku aplikacji jako takich, Nie również wszystkich towarzyszących im dodatków, z których słynie rodzima Pomost (ścieżek dźwiękowych, rozkład koncepcyjnych, tapet etc.). Na początek programem GOG Connect objęto Odrobinę Nad 20 gier, Gdzież tam z czasem ich Zespół ma wzrosnąć. Każdy tytuł jest dostępny W kierunku zsynchronizowania między kontami Wskutek niemądry czas, więc lepiej Gdzie tam zwlekać, jeśli jesteście zainteresowani ofertą.


Wieści ze świata (Vivendi / Gameloft, GOG.com, Mirror’s Edge Catalyst, Deus Ex, The Tomorrow Children) 2/6/2016 - rycina #1

Mirror’s Edge Catalyst w wersji trial w EA / Origin Access

Firma Electronic Arts udostępniła grę Mirror’s Edge Catalyst Ku wypróbowania osobom, które subskrybują usługi Origin Access (PC) i EA Access (Xbox One). W wersji trial można bawić się Wskutek sześć godzin przed premierą (która nastąpi 7 czerwca), a postępy poczynione w tym czasie zostaną przeniesione Ku pełnej wersji, jeśli ktoś zdecyduje się takową kupić. Na pobrania jest 22,4 GB danych na PC i 16,2 GB na XOne.

Square Enix szykuje Deus Ex Universe Pre-E3 Showcase

W odróżnieniu od ubiegłego roku, tym W tym samym czasie firma Square Enix Gdzie tam szykuje własnej konferencji na E3, Gdzież tam przed targami zorganizuje Fakt dla miłośników serii Deus Ex, nazwane Deus Ex Universe Pre-E3 Showcase. Odbędzie się ono 8 czerwca o godzinie 17:30 Raniutko (czasu polskiego) i będzie transmitowane na żywo w serwisie Twitch. W jego trakcie poznamy nowe projekty reprezentujące markę Deus Ex (niekoniecznie gry) plus zobaczymy Sukcesywny legat Mecz z RPG-a Deus Ex: Mankind Divided, który ma zadebiutować 23 sierpnia bieżącego roku na PC, PS4 i XOne.


Wieści ze świata (Vivendi / Gameloft, GOG.com, Mirror’s Edge Catalyst, Deus Ex, The Tomorrow Children) 2/6/2016 - komentarz #2

The Tomorrow Children – weekendowe otwarte beta-testy

Studio Q-Games przeprowadzi w najbliższy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( otwarte beta-testy gry The Tomorrow Children – powstającego wyłącznie z myślą o PlayStation 4 swoistego sandboksa MMO, który został aresztant w abstrakcyjnych realiach, czerpiących garściami ze Związku Radzieckiego i jego komunistycznej otoczki. Wersją beta będzie można bawić się w dniach 3-6 czerwca, Niedociągnięcie pliki gry są już dostępne Ku pobrania z PlayStation Store.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie beta-testy fuzje i przejęcia firm Gameloft GOG.com Vivendi wersje demo / trial Wieści ze świata
Zostaw komentarz: