Wieści ze świata (Vivendi / Gameloft, GOG.com, Mirror’s Edge Catalyst, Deus Ex, The Tomorrow Children) 2/6/2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.06.2016, 05:06


Kategorie: Aktualności

Vivendi przejęło Gameloft

Zaledwie Parę dni temu informowaliśmy, że Vivendi nakłoniło udziałowców Ku odsprzedania swoich akcji, a przejęcie Gameloftu najwyraźniej już stało się faktem. Ma się rozumieć wynika z listu wysłanego Via giganta Na pracowników mobilnego studia, które Oprócz tego W kierunku niedawna było w rękach rodziny Guillemot. Vivendi kreśli przed swoim nowym personelem wizję świetlanej przyszłości, podbijania międzynarodowych rynków, owocnej współpracy etc. Teraz Pouczenie korporacji najpewniej skupi się na Ubisofcie (też należącym W stronę rodziny Guillemot), który wciąż szuka sposobów na uniknięcie stania się cudzą własnością.

GOG Connect – dodaj gry ze Steama Na biblioteki GOG.com

Platforma GOG.com wprowadziła funkcję GOG Connect, która umożliwia połączenie swojego konta z biblioteką gier ze Steama. Decydując się na Ów krok, możecie dodać wybrane tytuły nabyte w sklepie firmy Valve Soft Ku kolekcji na GOG-u, uzyskując dostęp Nie ma mowy Lecz Ku aplikacji jako takich, Wszakże również wszystkich towarzyszących im dodatków, z których słynie rodzima Płyta (ścieżek dźwiękowych, program koncepcyjnych, tapet etc.). Na początek programem GOG Connect objęto Krztynę Z okładem 20 gier, Defekt z czasem ich Ilość ma wzrosnąć. Każdy tytuł jest dostępny W kierunku zsynchronizowania między kontami Za pomocą lilipuci czas, więc lepiej Gdzie tam zwlekać, jeśli jesteście zainteresowani ofertą.


Wieści ze świata (Vivendi / Gameloft, GOG.com, Mirror’s Edge Catalyst, Deus Ex, The Tomorrow Children) 2/6/2016 - obraz #1

Mirror’s Edge Catalyst w wersji trial w EA / Origin Access

Firma Electronic Arts udostępniła grę Mirror’s Edge Catalyst W kierunku wypróbowania osobom, które subskrybują usługi Origin Access (PC) i EA Access (Xbox One). W wersji trial można bawić się Za pomocą sześć godzin przed premierą (która nastąpi 7 czerwca), a postępy poczynione w tym czasie zostaną przeniesione Ku pełnej wersji, jeśli ktoś zdecyduje się takową kupić. Ku pobrania jest 22,4 GB danych na PC i 16,2 GB na XOne.

Square Enix szykuje Deus Ex Universe Pre-E3 Showcase

W odróżnieniu od ubiegłego roku, tym W grupie firma Square Enix Gdzie tam szykuje własnej konferencji na E3, Słaby punkt przed targami zorganizuje Fakt dla miłośników serii Deus Ex, nazwane Deus Ex Universe Pre-E3 Showcase. Odbędzie się ono 8 czerwca o godzinie 17:30 Skoro świt (czasu polskiego) i będzie transmitowane na żywo w serwisie Twitch. W jego trakcie poznamy nowe projekty reprezentujące markę Deus Ex (niekoniecznie gry) tudzież zobaczymy Nadchodzący nadanie Turniej z RPG-a Deus Ex: Mankind Divided, który ma zadebiutować 23 sierpnia bieżącego roku na PC, PS4 i XOne.


Wieści ze świata (Vivendi / Gameloft, GOG.com, Mirror’s Edge Catalyst, Deus Ex, The Tomorrow Children) 2/6/2016 - wizerunek #2

The Tomorrow Children – weekendowe otwarte beta-testy

Studio Q-Games przeprowadzi w najbliższy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( otwarte beta-testy gry The Tomorrow Children – powstającego wyłącznie z myślą o PlayStation 4 swoistego sandboksa MMO, który został więzień w abstrakcyjnych realiach, czerpiących garściami ze Związku Radzieckiego i jego komunistycznej otoczki. Wersją beta będzie można bawić się w dniach 3-6 czerwca, Niedoróbka pliki gry są już dostępne W stronę pobrania z PlayStation Store.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:


Tagi: gry na świecie beta-testy fuzje i przejęcia firm Gameloft GOG.com Vivendi wersje demo / trial Wieści ze świata
Zostaw komentarz: